Výstavy

Naše výstavy jsou nepravidelné, což znamená, že se u nás v průběhu roku můžete setkat s různými umělci a jejich díly.

Pokud máte zájem navštívit naše výstavy, sledujte náš web (Nadcházející akce) a sociální sítě, kde budeme informovat o aktuálních akcích a novinkách.

Probíhající výstava

Filip Buryán je umělec narozený 16. listopadu 1980 v Jičíně. V současné době žije v malém městě jménem Dobrovice, kde se věnuje své umělecké práci. Hlavním zdrojem jeho tvorby je kresba, kterou se věnuje již mnoho let.

* nejedná se o fotky z momentální výstavy

Filip Buryán nemá žádné formální umělecké vzdělání, ale své zkušenosti a techniky si osvojil sám. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha soukromých sbírkách v České republice i v zahraničí. Jeho umělecké dílo je charakterizováno silným výrazem a vyjadřuje jeho osobní pocity a myšlenky. Kromě kresby se věnuje také tetování,focení a litografii. Tyto aktivity mu umožňují rozvíjet své umělecké schopnosti a experimentovat s různými technikami. Jeho práce jsou často inspirovány přírodou, lidskou psychikou a snovými obrazy.

V současné době pokračuje v rozvíjení své tvorby a hledá nové způsoby, jak vyjádřit své umělecké vize. Jeho práce jsou pozoruhodné svou originalitou a výrazem, který přináší do světa umění novou dimenzi. Filip Buryán má rád tušovou kresbu a jeho práce jsou často surrealistické. Tento styl tvorby je pro něj přirozený a vychází z jeho osobních zájmů a vnímání světa. Jeho umělecké dílo v sobě nese silné vlivy surrealistického umění, což se projevuje v neobvyklých kombinacích a spojeních různých prvků a motivů. Nebojí se experimentovat s různými technikami a materiály a jeho práce jsou často plné symbolů a metafor. Jeho umělecký styl je nezaměnitelný a jeho tvorba je často považována za originální a výraznou.

Celkově lze říci, že Filip Buryán je talentovaný umělec, jehož tvorba je založena na jeho silných emocích a intuici. Jeho práce v sobě nese hluboký význam a inspirují k zamyšlení.